MENU

Forum - witam wszystkich

witam wszystkich

witam wszystkich

Cześć

Jestem Asia, mam 30 lat, mieszkam w Łodzi. Bardzo się cieszę, że znalazłam to forum :)

Mam protezkę oka prawego,  które zostało usunięte jak miałam rok (jaskra, zaćma), także od zawsze jestem "jednooka". Noszę okulary dioptrie -1.75 na lewym oku.

Poza tym jestem szczęśliwą mamą i żoną.

Mam nadzieję, że się tu z Wami zadomowię :))

 

Pozdrawiam serdecznie!

witam wszystkich

Witaj Asiu, mamy tę samą sytuację, ta sama wada wzroku nawet :)

cieszę się, że dołączyłaś do nas, pozdrawiam Cię serdecznie i życzę mile spędzonego czasu na forum! 

witam wszystkich

Dziękuję Kornelio za miłe przyjęcie :)

Miłego dnia, pozdrawiam!

witam wszystkich

 Witaj Asiu ,ja również dołączyłam kilka dni temu.Jestem Ania i mam 28 lat.Tak jak Ty jestem szczęsliwąmamą i mężatką.Od urodzenia miałam jaskrę zaćmę i bielmo oka prawego.Jestem dwa tygodnie po operacji,25 listopada jadędo Warszawy na założenie epiprotezy,jeszcze raz serdecznie witam i pozdsrawiam!

Re: witam wszystkich


ania28:
 Witaj Asiu ,ja również dołączyłam kilka dni temu.Jestem Ania i mam 28 lat.Tak jak Ty jestem szczęsliwąmamą i mężatką.Od urodzenia miałam jaskrę zaćmę i bielmo oka prawego.Jestem dwa tygodnie po operacji,25 listopada jadędo Warszawy na założenie epiprotezy,jeszcze raz serdecznie witam i pozdsrawiam!

 

Aniu,

Zatem powodzenia i trzymam kciuki za udane dobranie protezy :)

Teraz w pracy nie bardzo mam czas sie tu rozejrzeć, ale zaraz weekend to bardziej poszperam na forum i popiszę.

Ściskam