MENU

Forum - Paulina

Paulina

Paulina

Witamy

jesteśmy rodzicami 2 letniej Pauliny u której wykryro siatkówczaka rozpoczęliśmy leczenie w CZD w W-wie.

Szukamy lekarza z którym chcemy się skonsultować na temat leczenia córki.Jeżeli ktoś ma jakieś namiary to prosimy o kontakt.

Sprawa jest pilna.!!!!!!

 

Paulina

Klinika profesora Zagorskiego w Lublinie tam ludzie z calej PL jezdza

Paulina

Myślę, że jesteście w dobrych rękach u dr Hautza. W Krakowie polecamy z całego serca dr Kobylarz. Tyle, ze w Warszawie mają onkologię w tym samym budynku a i znieczulenie trwa krócej. Dr Hautz naprawdę też jest godny polecenia. Pozdrawiam serdecznie mama Miśka, który jak mam nadzieję zakończył leczenie

Paulina

Witam

ja też polecam z całego serca dr Hautza. Szpital funkcjonyje w standarcie światowym w metodyce leczenia w obcowaniu z pacjentem jest trochę gorzej ale mając na uwadze poziom lecznictwa polskiego to zdecydowanie pierwsza liga. Nikt się tam nie zastanawia czy dostaną refundację z NFZ poprostu jak coś trzeba zrobić robią odrazu bez patrzenia na kozty. Wiem bo moje dziecko też tam było leczone z tego samego powodu. Jak chcecie potwierdzenia diagnozy to polecam dr Prosta przyjmuje w prywatnej przychoni obok CZD i był tam kiedys ordynatorem okulistyki.

Paulina

dziękujemy bardzo i pozdrawiamy

Paulina

witamy wszystkich

czy ktoś ma namiary na dr Prosta

dzięki 

Paulina-dr Prost

szukamy namiarów dr Prosta

 

pozdrawiamy 

Paulina

Przepraszam za wielkość ale skopiowałam z internetu

Gabinet Okulistyczny
Centrum Okulistyki Dziecięcej
Warszawa-Anin, ul. Hertza 9
Tel/fax (022) 815-20-09
PORADNIA LECZENIA ZEZA

Prof. dr med. Marek Prost
leczenie dzieci i dorosłych
operacje oczu Dr med. Ewa Oleszczyńska-Prost
leczenie zeza, niedowidzenia, krótkowzroczności
soczewki kontaktowe dla dzieci i dorosłych
zabiegi operacyjne, ćwiczenia

rejestracja: poniedziałek, środa, piątek - godz.800-1200 i 1500 - 2000
wtorek, czwartek - godz. 1400 - 2000