MENU

Forum - Powitanie oraz możliwe rozwiązanie problemu opasek na oko.

Powitanie oraz możliwe rozwiązanie problemu opasek na oko.

Powitanie oraz możliwe rozwiązanie problemu opasek na oko.

Witajcie,

ostatnio jeden z moich klientów zwrócił mi uwagę, jak ciężko jest znaleźć u nas w Polsce ładne i dobrze skrojone opaski na oko, co po lekkim przekopaniu tematu okazało się, ku mojemu zdziwieniu, smutną prawdą. Sam nie mam potrzeby korzystania, niemniej wykonuję ręcznie wyroby skórzane, którymi niektórzy z Was mogą być zainteresowani.

Niżej załączam ostatnio wykonane opaski, jako poglądowe, wszystkie były robione pod konkretnego klienta, niemniej delikatne kobiece wzory również nie stanowią problemu. Same opaski zrobione są z solidnej 3mm skóry bydlęcej garbowanej roślinnie typu jucht, tłoczone i malowane ręcznie wysokiej jakości farbami do skóry. Możliwości jest bardzo wiele jeśli chodzi o wielkość, krój, profilowanie, wzory, kolorystykę, sposób noszenia - wiązany rzemień czy gumka itd. Zapraszam do kontaktu przez podanego w moim profilu maila lub przez fanpage mojego hobby na facebooku - tam też możecie zobaczyć inne moje prace, jeśli chcielibyście potwierdzić moje umiejętności w rękodziele skórzanym.

Przepraszam, jeśli post jest nie na miejscu, jednak uważam, że można od opaski oczekiwać czegoś więcej niż tylko "się trzyma".

Pozdrawiam serdecznie! 

 

 

Powitanie oraz możliwe rozwiązanie problemu opasek na oko.

Witam, pokaz to co masz dla kobitek. Już mam serdecznie dosyć szukania sobie ładnej opaski.

 

Powitanie oraz możliwe rozwiązanie problemu opasek na oko.



kwestia dogadania jak ma wygladac, lub co zawierac, polecam motywy kwiatow na przyklad -proponuje przejrzec galerie na fb, wiekszosc wykorzystanych tam motywów jest do zrobienia. Ewentualnie nawet cos prostego, wzor ze stempli na obrzeżach.

 Opasek do tej pory niewiele robilem typowo uzytkowych, raczej w strone przebrań do gier larp, wiec i wzory na stronie mam mało subtelne, mozna to zmienic, jesli będą na takie chętne, jednak wole robic pod konkretną osobę ;)

 

Powitanie oraz możliwe rozwiązanie problemu opasek na oko.

Hej,

Fajnie że się pojawiłeś. Post jest zdecydowanie na miejscu, bo sam zamawiam za granicą.

Wysłałem maila.

Pozdrawiam :)

Powitanie oraz możliwe rozwiązanie problemu opasek na oko.

Fajnie ze jesteś, ja przeglądam opaski na anglojęzycznych stronach i tam są naprawdę ładne, takie jak naprzykrzać maja na eyepatchstore albo jak ma Sonya Velaskez, ale coś wymyślę bo jestem bardzo zainteresowana.

Powitanie oraz możliwe rozwiązanie problemu opasek na oko.

Dzięki za zaintresowanie :] Kilka dodatkowych przykładów ostatnich prac :]