MENU

Forum - PREZENT z GWIAZDKĘ :)

PREZENT z GWIAZDKĘ :)

PREZENT z GWIAZDKĘ :)

Jakie macie pomysły na prezent pod choinke? Jakieś specjalne, godne polecenia pomysły bedą bardzo mile widziane. Co tak naprawdę może ucieszyć, ale tak meeega najbardziej osobę, która widzi swiat jednym okiem. Pragę sprawić bliskiej mi osobie jakiś super hiper ekstra prezent, który będzie jej sprawiał wiele radości :) !

MACIE JAKIEŚ POMYSŁY?

Może napiszcie co Wy byście chcieli dostać, o czym marzycie?

p.s. A cha, chodzi o prezent dla mężczyzny :)

p.p.s.Ja sobie pomyslałam na przykład tak na szybko, o jakiejś fajnej płycie z muzyką relaksacyjna, może taką jak do Jogi

PREZENT z GWIAZDKĘ :)

Hmm a może napiszesz coś więcej o potencjalnym odbiorcy prezentu? Bo tak w ciemno to trudno coś podpowiedzieć śmiech

PREZENT z GWIAZDKĘ :)

:) hm, hmmmm, mogłabym tutaj napisac cały elaborat na temat tej osoby, ale nie to jest moim celem :) No skoro juz zapytałaś, powiem tylko,że dla dojrzałego mężczyzny :)

 Szukam bardzo uniwersalnego prezentu, który może byc przydatny w życiu, dla osoby, która ma jedno oko, coś niezwykłego, niebanalnego, może zabawnego....ale piszcie o wszytskim, bo ja chcę Wasze pomysły potraktowac jako  pewnego rodszaju natchnienie :)

Piszcie o wszystkim :)! Nawet jesli marzycie o najnowszym modelu Ferrari to tez napiszcie tutaj o tym :D!

PREZENT z GWIAZDKĘ :)

Pytałam bardziej o zainteresowania, ewentualny zawód, sposób spędzania wolnego czasu itp. bo znając takie info łatwiej o trafiony prezent :)

Myślę że nie ma potrzeby podkreślania że to ma być prezent dla osoby jednoocznej-bo i po co? Jeednooczni chyba nie mają odmiennych kryterów doboru prezentów :)

 Ale ok, ja mam takie propozycje, może cześć głupia i oklepana ale co tam, napiszę co mi przyjdzie do głowyśmiech Standardowo można kupić kosmetyki (teraz jest sporo kosmetyków dla mężczyzn), jakąś książkę, film na dvd, płytę... ale to w sumie nic oryginalnego, jednak w sumie prezenty "bezpieczne" :)

Może uprawia jakieś sporty zimowe? Można pokusić się o np fajne rękawice lub czapkę (mam na myśli odzież sportową. Albo kubek termoaktywny-rzecz przydatna w życiu, nie tylko zimą chyba.

Może ma zwierzęta, np. psa? To może coś, dzięki czemu będą mogli razem aktywnie spędzać czas (a dla Ciebie plus, że bierzesz pod uwagę jego pupila :)

Może dobra karta do aparatu, jeśli lubi robić zdjęcia. Coś do mieszkania?

Może jest automaniakiem i marzy o jakimś konkretnym modelu? Można kupić miniaturkę-zabawkę. Albo coś fajnego do auta, jeśli posiada.

Dobre pióro lub długopis?

 

ee chyba bez sensu te pomysłyZaplombowane usta

PREZENT z GWIAZDKĘ :)

Ja zawsze wierze w smieszne prezenty. Albo w koszulke z oryginalnym nadrukiem, oryginalna pizame, albo i nawet koc do zawiniecia sie na zime. Zalezy, jak blisko jestescie, bo i smieszne kapcie moga wchodzic w gre.

Jesli dobrze znam osobnika, to lubie kupic perfumy, ale to juz wylacznie z wyzszych polek, innych nie warto, i chyba nawet nie wypada.

Dobre sluchawki do sluchania muzyki, jesli lubi. Ja zawsze marzylam o audiobookach, bo czytanie mnie meczy jak zaczyna sie dwusetna strona :)

Drzewko bonsai, bo trzeba je pielegnowac, nie jest koszmarnie drogie, potrafi pieknie sie rozrosnac, a i jakos mi tak sie z uczuciem kojarzy.

Vivian, mialas swietne pomysly - moze cos z naszego zestawu Katrina wybierze :)

Jesli ktos nie dysponuje wielka gotowka to serduszko samogrzejace jest bardzo fajne ( chyba nadal sa na allegro). Niewiele kosztuja, a wiele mowia ...