MENU

Forum - pomoze ktos???

pomoze ktos???

pomoze ktos???

przepraszam ze tu ale moze znajdzie sie ktos kto zechce pomoc

 W imieniu mojej siostry, Kamili, zwracam się z ogromną prośba  do Ciebie, bliskich, znajomych, rodziny, przyjaciół o oddanie krwi dla  2-letniej Amelki, kochanej Siostrzenicy. Od blisko 6 miesięcy Amelka  leży w szpitalu dziecięcym w , ul. Marszałkowska 24 i regularnie  potrzebuje krwi do transfuzji. Dzięki oddaniu krwi ze wskazaniem, Amelka  będzie dostawała krew w pierwszej kolejności.Oddanie ze wskazaniem nie  oznacza, że osoba potrzebująca otrzyma naszą krew. Nie musi zgadzać się  nawet grupa krwi; w takim przypadku jest ona wymieniana na jednostkę z  właściwą grupą. Jeżeli chcesz pomóc Amelce proszę Cię o oddanie krwi w  najbliższym Ciebie punkcie krwiodawstwa  i poproszenie o oświadczenie o  następującej treści: "Zaświadcza się, że Pan/Pani....... był/a w Centrum  Krwiodawstwa w dniu... i oddał/a ..... ml preparatu - krew pełna  konserwowana dla chorej  AMELII KOSIŃSKIEJ, do Samodzielnego Publicznego  Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Warszawie, przy ulicy  Marszałkowskiej 24." Zaświadczenie można przesłać na adres zamieszkania  siostry: Kamila Kociubowska, ul. Wojska Polskiego 36, 05-220 Zielonka  lub na adres: Robert Kosiński, ul. Staszica 42, 05-220 Zielonka lub na  adresy e-mail:sylwiakociubowska@gmail.com oraz robkosinski@o2.pl . Dziękuję bardzo za każdy gest pomocy.

pomoze ktos???

Nie jestem w kraju i nawet nie wiem, czy moge byc dawca krwi, ale wkleilam na swojego FACEBOOKA.

 Sciskam Ciebie, Siostre I Mala Amelke. ( moja siostra tez Amelka) 

pomoze ktos???

Ja niestety, nie mogę być dawcą krwi (nie spełniam kryteriów zdrowotnych, w tym wagowych) ale przekażę koleżance, która robi to regularnie. Tylko tak mogę pomóc. Ściskam Amelkę. dużo zdrówka dla niej :)

pomoze ktos???

Jeśli tylko będę mogła. Po ostatnim oddawaniu czułam się względnie dobrze, ale wszystkiego nie mówiłam. :)