MENU

Forum - stłuczenie epi prosze o rade:)

stłuczenie epi prosze o rade:)

stłuczenie epi prosze o rade:)

Na początku to chciałam wszystkich serdecznie przywitac:):*

Kochani moj problem polega na tym ze moja Cudowna i niezwykle urocza corcia jak slodka tak na przekur mamie uparta zaciecie zaczela sobie wyciagac protezke.Protezka byla robiona teraz na czasie dokladnie 14.07.11 w Krakowie podejzewam ze byc moze zle sie z nia czula i to dla tego.(generalnie wykonanie epi jezeli chodzi o kolor to bardzo zblizony do oczka) Przechodzac do sprawy po niecalym tyg noszenia corka sobie ja w pewnym momecie  wyciagnela i chwilke po tym  przyniosla mi jedynie strzepek... a reszte znalazlam w postaci kruszywa na podlodze. Oczywiscie rece mi opadly...no ale stalo sie trudno. zadzwonilam do krakowa(mieszkamy kolo szczecina) i pojechalam znowu z corcia po epi ale tym razem dostalysmy epi z zasobow pracowni pana doktora po dlugim dopasowaniu o dziwo nawet efekt byl zadowalajacy... no i tu znowu sytuacja sie powtarza tylko ze tym razem proteza SAMA na moich oczach  juz w domu pyk wypadla sobie i rozprtysla sie na posadzce akutrat przed wyjsciem na spacerek...

Pierwsze pytanie moje jest takie ze wzgledu na odleglosc do krakowa szukam czegos blizej mniej wiecej wiem ze jest pracownia w bydgoszczy czy ktos tam byl? prosze o opinie i jakies wiadomosci oraz slyszalam o ktaowicach.

Drugie co myslicie o epi akrylowej? mianowicie zastanawiam sie czy jest mniej tlukaca? poki jest mala i jest wieksze ryzyko mogla by miec akryl a pozniej szklana...

Prosze o odpowiedz:) Pozdrawiam Gosia

 

stłuczenie epi prosze o rade:)

Hej

Masz dwie pracownie w Warszawie gdzie wykonuja epi akrylowe z tym ze w jednej ponoc nie robi dzieciom(Wieremczuk) ,wykaz masz w "pracownie protetyczne" W Bydgoszczy kobieta ma gotowe ,nie polecam.W Katowicach robia szklane ,Łodz tez akrylowe

stłuczenie epi prosze o rade:)

co do epi akrylowej, to jest znacznie mniej "tłukąca" (moja lądowała już kilka razy na kafelkach i śladu nie ma) dlatego mogę śmiało polecić.

stłuczenie epi prosze o rade:)

Witam! Epi akrylowa jest mniej tłukąca, ale nie wiadomo czy się przyjmie. W moim przypadku wyglada   to tak, że po założeniu tej protezy po 2 -3 godzinach oko mi łzawi i jest zaczerwienione czego nie miałam wcześniej używając protezy szklanej robionej w Krakowie.

stłuczenie epi prosze o rade:)

Zadzwoń do Krakowa, czy dadzą protezę zastępczą (kaucja 100zł - tak było kiedyś).

Za pól roku idź po nową receptę (dziecko rośnie, nie ma lekarz prawa odmówić.

 

stłuczenie epi prosze o rade:)

Przepraszam Cię nie doczytałam, że już byłaś po protezę zastępczą, ale jeżeli proteza sama wypada to coś dziwnego. Czy pytałaś się lekarza dlaczego tak się dzieje?

stłuczenie epi prosze o rade:)

Moim zdaniem to się stało dlatego ze ta epi była zamała i wypadla.

Ijednak decyduje sie na szkalana do trzech razy sztuka...

9 tego miesiaca jade po indywidualna dostalam recepte a dzwoniac do NFZ powiedzieli ze refundacja nam sie bedzie nalezala. Poniewaz dzieci w okresie wzrostu do 18 roku zycia refundacje otzrymuja kazdorazowo.

stłuczenie epi prosze o rade:)

witam epi akrylowa wyglada jak u lalki sttrasznie sztucznie,szklana bardziej naturalnie ale jak tak sie dzieje moze warto kupic akrylowa dopuki dziecko nier dorosnie pozdrawiam