MENU

Forum - SOCZEWKI PROTETYCZNE Z CZARNA ZRENICA LUB PRZEZROCZYSTE

SOCZEWKI PROTETYCZNE Z CZARNA ZRENICA LUB PRZEZROCZYSTE

SOCZEWKI PROTETYCZNE Z CZARNA ZRENICA

Witam poszukuje soczewki protetycznej w sumie szukam firmy gdzieś w woj. Lubelskim która pomoże mi dobrać taka soczewkę na wzór zdrowego mojego oka bądź zrobić ja od podstaw. Nie wiem do kogo się z tym zgłosić i jak ten temat załatwić czy mogli byscie mi pomocą? Z gory dziękuje ;)

SOCZEWKI PROTETYCZNE Z CZARNA ZRENICA LUB PRZEZROCZYSTE

Witam.

Ja taką soczewkę zamawiam już przez 2 lata u Pana Macieja Trzcinowicza z Wrocławia 501-170-410 zadzwoń do niego i umów się z nim na wizytę spoko Gość i konkretny.

Pozdrawiam

SOCZEWKI PROTETYCZNE Z CZARNA ZRENICA LUB PRZEZROCZYSTE

Dziękuje sprawdze na pewno a w jakiej cenie jest taka soczewka? I jak długo można ja nosić?

 

SOCZEWKI PROTETYCZNE Z CZARNA ZRENICA LUB PRZEZROCZYSTE

Witam.

Soczewka kosztuje o 1100 do 1200 w zależności jaka.Ja już zamawiam 3 rok także można powiedzieć że jestem stałym klientem i mam też inną cenę do tego dochodzą specjalne płyny około 300 zł.Soczewka teoretycznie ma rok ważności ale Ja nosiłem koło 14 miesięcy.Jest drogo ale naprawdę robi robotę Ja jestem zadowolony i z soczewki i kontaktu z Panem Maciejem.

Pozdrawiam.

Re: SOCZEWKI PROTETYCZNE Z CZARNA ZRENICA LUB PRZEZROCZYSTE


t0mek:

Witam.

Soczewka kosztuje o 1100 do 1200 w zależności jaka.Ja już zamawiam 3 rok także można powiedzieć że jestem stałym klientem i mam też inną cenę do tego dochodzą specjalne płyny około 300 zł.Soczewka teoretycznie ma rok ważności ale Ja nosiłem koło 14 miesięcy.Jest drogo ale naprawdę robi robotę Ja jestem zadowolony i z soczewki i kontaktu z Panem Maciejem.

Pozdrawiam.

 Witam...

 ja też mam soczewke od P. Macieja i pierwszą nosiłem dwa lata teraz mam już drugą zakupioną jestem zadowolony.

SOCZEWKI PROTETYCZNE Z CZARNA ZRENICA LUB PRZEZROCZYSTE

Witam.

Ja pierwszą soczewkę nosiłem 1,5 roku ale oko już było trochę czerwone tą co teraz noszę to wytrzymała 14 miesięcy jutro zakładam nową robi robotę.

Pozdrawiam.

SOCZEWKI PROTETYCZNE Z CZARNA ZRENICA LUB PRZEZROCZYSTE

Czy ktos z woj. łódzkiego nosi takie soczewki i ma kontakt do jakiegos specjalisty w okolicy? W Zdunskiej Woli nie są w stanie pomoc, moze Łódź?